İZOLASYON ODASI SİSTEMLERİ

anahtar teslim ameliyathane sistemleri ve projeleri

Sahra İzolasyon Odaları
Sahra İzolasyon Odası

Sahra izolasyon odaları, izolasyon odasına sahip olmayan yerlerde veya anlık ihtiyaçlara yetişmek için kurulmuş mobil izolasyon odalarıdır. Konteyner içine kurduğumuz bu odalarda, taşıma ve çalışmaya başlama anında gerçekleştirilebilir. Odanın ihtiyacını karşılayacak şekilde entegre jeneratör ve kesintisiz güç kaynağının (ups) yanı sıra medikal gaz sistemleride dahil olarak sunulmaktadır. Oda negatif basınç ile çalışırken airlock kısmı pozitif çalışarak bulaş oranını minimize etmektedir.

laminar flow ünitesi
Laminar Flow Sistemi

Laminar akış sistemleri,sahip olduğu hepa filtreleme ile operasyon geçiren hastanın üzerinde yoğun bir hava filtrelemesi ve hava havuzu sağlayarak havadaki partikül oranını sıfıra indirger.

hijyenik duvar paneli uygulaması
Hijyenik Duvar Sistemleri

Özel tasarımı sayesinde modüler montaj imkanı sağlayan duvar sistemi,sızdırmazlık seviyesi en yüksek derece olacak şekilde imal edilmektedir.Seçime göre cam,paslanmaz ya da kompakt laminant olarak duvar sistemi imal edilebilmektedir.

ameliyathane ve temiz oda zemin kaplama
Zemin Uygulama

İzolasyon odası sistemleri ithal ürün olan pvc zemin uygulamaları kullanılmaktadır.Homojenik özelliği ve topraklamalı sistemi ile antistatik özellik sağlayan pvc zemin sistemi,farklı renk ve desen seçenekleri ile uygulanabilmektedir.

paket hijyenik klima santrali ve otomasyonu
Paket Hijyenik Klima Santrali ve Otomasyonu

Paket Hijyenik Klima Santrali bir ameliyathanenin ihtiyacı olan havalandırma şartlarını,özel filtreleme sistemi ile en az partikül miktarı ile sağlar.Otomasyonu ile birlikte gelen sistem, gerek kontrol panelleri ile gerekse akıllı bina yönetim sistemleri ile haberleşebilir özelliktedir.Nemlendirici,ısı gerikazanım,Dx soğutma gibi farklı entegrasyon uygulamaları bulunan sistem paket olarak sunulmaktadır.

temiz oda kapıları hermetik kapılar
Hermetik Kapı Sistemleri

İzolasyon odalarında sızdırmazlığın en yüksek seviyede sağlanması açısından hermetik kapılar kullanıyoruz.Otomatik fotoselli hermetik kapı modeli başta hava sızdırmazlık (hermetiklik) özelliğine ihtiyaç duyulan ameliyathane ve laboratuvar odalarında olmak üzere hava ve ses yalıtımına ihtiyaç olan her ortamda güvenle kullanılabilir nitelikte bir sistemdir. Hermetik kapı mekanizması ve kanat tasarımı tam steril ortamlarda olması gerektiği gibi toz tutmayan pürüzsüz yüzeyler ile şekillendirilmiş son derece ergonomik bir yapı içerisindedir. MDF-Lam ,Kompak laminat (compact laminat) ve paslanmaz çelik olmak üzere üç farklı uygulama tercih edilebilir.