AMELİYATHANE SİSTEMLERİ

anahtar teslim ameliyathane sistemleri ve projeleri
laminar flow ünitesi
Laminar Flow Sistemi

Laminar akış sistemleri,sahip olduğu hepa filtreleme ile operasyon geçiren hastanın üzerinde yoğun bir hava filtrelemesi ve hava havuzu sağlayarak havadaki partikül oranını sıfıra indirger.

hijyenik duvar paneli uygulaması
Hijyenik Duvar Sistemleri

Özel tasarımı sayesinde modüler montaj imkanı sağlayan duvar sistemi,sızdırmazlık seviyesi en yüksek derece olacak şekilde imal edilmektedir.Seçime göre cam,paslanmaz ya da kompakt laminant olarak duvar sistemi imal edilebilmektedir.

ameliyathane ve temiz oda zemin kaplama
Zemin Uygulama

Ameliyathane sistemleri ithal ürün olan pvc zemin uygulamaları kullanılmaktadır.Homojenik özelliği ve topraklamalı sistemi ile antistatik özellik sağlayan pvc zemin sistemi,farklı renk ve desen seçenekleri ile uygulanabilmektedir.

paket hijyenik klima santrali ve otomasyonu
Paket Hijyenik Klima Santrali ve Otomasyonu

Paket Hijyenik Klima Santrali bir ameliyathanenin ihtiyacı olan havalandırma şartlarını,özel filtreleme sistemi ile en az partikül miktarı ile sağlar.Otomasyonu ile birlikte gelen sistem, gerek ameliyathane kontrol panelleri ile gerekse akıllı bina yönetim sistemleri ile haberleşebilir özelliktedir.Nemlendirici,ısı gerikazanım,Dx soğutma gibi farklı entegrasyon uygulamaları bulunan sistem paket olarak sunulmaktadır.

ameliyathane kontrol paneli opnet kontrol paneli
Ameliyathane Kontrol Paneli

Ameliyathanede bulunan sistemlerin kontrolünü sağlayan amliyathane kontrol paneli,sahip olduğu esnek sistem sayesinde farklı sistemlerle haberleşebilmektedir.Üzerinde standart olarak aydınlatma kontrolü,müzik sistemi,alarm raporlama,dokunmatik telefon ve medikal gaz alarmları barındıran sistem,ayrıca opsiyonel birçok özelliği kullanıma sunmaktadır.

temiz oda kapıları hermetik kapılar
Hermetik Kapı Sistemleri

Ameliyathanelerde sızdırmazlığın en yüksek seviyede sağlanması açısından hermetik kapılar kullanıyoruz.Otomatik fotoselli hermetik kapı modeli başta hava sızdırmazlık (hermetiklik) özelliğine ihtiyaç duyulan ameliyathane ve laboratuvar odalarında olmak üzere hava ve ses yalıtımına ihtiyaç olan her ortamda güvenle kullanılabilir nitelikte bir sistemdir. Hermetik kapı mekanizması ve kanat tasarımı tam steril ortamlarda olması gerektiği gibi toz tutmayan pürüzsüz yüzeyler ile şekillendirilmiş son derece ergonomik bir yapı içerisindedir. MDF-Lam ,Kompak laminat (compact laminat) ve paslanmaz çelik olmak üzere üç farklı uygulama tercih edilebilir.

izole transfer güç sistemi
İzole Güç Transfer Sistemi

İçerisinde izolasyon trafosu ve izolayon izleme cihazı barındıran ve ups ile birlikte kesintisiz güç imkanı sağlayan izole güç transfer sistemi,sahip olduğu izolasyon trafosu ile şebekeyi ayırarak steril alanda bulunan kişilerin çarpılma olanağını ortadan kaldırmaktadır.Üzerinde yer alan izolasyon takip sistemi sayesinde, sistemi sürekli olarak takip ederek herhangi bir alarm durumunda uyarı sağlamaktadır.Kendisi ile gelen 10Kva ups ile birlikte,kesintisiz güç ve enerji değişimlerinde otomatik transfer sağlamaktadır.